Lenka si poradí!

Když se ráno Lenka probudila, zjistila, že je její maminka nemocná. Rozhodla se, že mamince pomůže. Potřebuje ale od vás poradit. Pomůžete Lence? Vyzkoušejte náš e-learning „Lenka si poradí!“.

Ještě ale nejste přihlášení, a tak se zatím do e-learningu nedostanete. Návod, jak se přihlásit, najdete v článku http://sotkoviny.cz/souteze/prozij-den-s-lenkou.            

Ladislava Whitcroft
 
 

Šotek v redakci školního časopisu

Na schůzku redaktorů školního časopisu dorazil i Šotek. Chce se stát opravdovým novinářem. Zvládne to?

Vychází na vaší škole časopis? Čtete ho? Přispíváte do něj? Nebo školní časopis nemáte, ale chcete ho založit? Pro zkušené i začínající redaktory školních časopisů jsme připravili e-learning „Šotek v redakci školního časopisu“. Zkuste vyřešit všechny úkoly, které musí zvládnout každý začínající redaktor.

Ještě ale nejste přihlášení, a tak se zatím do e-learningu nedostanete. Návod, jak se přihlásit, najdete v článku http://sotkoviny.cz/souteze/sotek-v-redakci.      

Dalibor Dudek
 
 

Matěj a spisovatelka

Matěj má už dlouho jedno tajné přání – chtěl by se stát spisovatelem! Pořád mu ale vrtá hlavou, jak svou spisovatelskou dráhu začít. Potřeboval by si popovídat s někým, kdo tomu rozumí…A protože Matěj nenechává nikdy nic náhodě, rozhodne se požádat o radu jednu známou spisovatelku. Jak bude asi jejich první schůzka probíhat?

Také rádi píšete a ocenili byste pár rad? Pak se směle pusťte do e-learningu „Matěj a spisovatelka“! Paní spisovatelka má pro vás připravené pěkně zapeklité úkoly! Pokud se vám je ale nepodaří hned napoprvé vyřešit, nezoufejte, ráda vám pak poradí. V prvním díle kurzu si spolu s Matějem vyzkoušíte, jaké to je být básníkem. V druhém díle si zkusíte psát prózu.

Ještě ale nejste na webu přihlášení, a tak se zatím do e-learningu nedostanete. Okýnko pro přihlášení naleznete vpravo nahoře pod tužkou.         

Tereza Linhartová