Na schůzku redaktorů školního časopisu dorazil i Šotek. Chce se stát opravdovým novinářem. Zvládne to?

Vychází na vaší škole časopis? Čtete ho? Přispíváte do něj? Nebo školní časopis nemáte, ale chcete ho založit? Pro zkušené i začínající redaktory školních časopisů jsme připravili e-learning „Šotek v redakci školního časopisu“. Zkuste vyřešit všechny úkoly, které musí zvládnout každý začínající redaktor.

Jestliže jste se na našem webu již dříve registrovali, pak stačí, když se přihlásíte vpravo nahoře tlačítkem , ale nejprve musíte vyplnit svou "Přezdívku" (přihlašovací jméno) a "Heslo".

Pak už jen kliknete na symbol e-learningu nahoře na tužce a vyberete si z nabídky on-line kurz "Šotek v redaci školního časopisu".

Pokud jste se na našem webu ještě neregistrovali, nezoufejte, to se dá snadno napravit. Kliknete na tlačítko registrace vpravo nahoře a vyplníte své údaje. Pro registraci potřebujete vlastní e-mail. Zaregistrováni budete do tří minut.

Vaše údaje nebudeme nikde vystavovat, nikomu je nebudeme nabízet, ani vás nebudeme obtěžovat žádnými spamy. Potřebujeme je pouze proto, abychom mohli prokázat, kolik žáků naším e-learningem prošlo. Tento web totiž celý zaplatila Evropská unie společně s Českou republikou.

A teď už hurá za Šotkem!

Dalibor Dudek

Zobrazení: 63332

Hodnocení: 2.2 (2092 hlasů)

Související články:

 

1. 9. 2016

 
 
Vyhledat:
«
0/0
«
Příspěvky do diskuze mohou zasílat pouze přihlášení uživatelé.

Dalibor Dudek

Zobrazení: 46514

Hodnocení: 2.6 (933 hlasů)

 

1. 9. 2016