Zábavnou elektronickou učebnici Hraj si, čti a piš – pomůže ti myš naleznete pod tímto odkazem (http://www.eucebnice.cz/cd_cg_zaci_ucebnice.zip). Pozor, jedná se o zazipovaný soubor, který musíte nejprve stáhnout a po té rozbalit pomocí programu, který to umí. Učebnice se spouští kliknutím na soubor „start.bat“. Pokud si nebudete vědět s rozbalením staženého souboru ZIP nebo spuštěním rozbalené učebnice rady, požádejte o pomoc rodiče, kamaráda nebo učitele.

Co v naší učebnici najdete?

Tak třeba příběhy sourozenců Matěje a Lenky, jejich pejska a několika dalších postav. A samozřejmě se tu potkáte i s naším známým Šotkem, ten aby někde nechyběl! Také tu na vás čeká spousta zapeklitých, ale zajímavých úkolů a několik her. A až si dostatečně pohrajete, můžete si ještě prohlédnout vybrané školní časopisy  a literární sborníky, které přišly do našich soutěží Nadílka našich dílek a Náš časopis.

 
A ještě malá upoutávka!

 

 

Takhle vypadá vstupní obrazovka. Při kliknutí na jednotlivé předměty se dostanete k příslušným lekcím. Zkuste si tipnout, na co půjde kliknout a kam vás to zanese.

 

A tohle jsou úvodní stránky lekcí pro nižší úroveň (I. stupeň) a vyšší úroveň (II. stupeň):

 

 

Ladislava Whitcroft

Zobrazení: 50166

Hodnocení: 2.2 (1941 hlasů)

 

1. 12. 2016

 
 
Vyhledat:
«
0/0
«
Příspěvky do diskuze mohou zasílat pouze přihlášení uživatelé.

Ladislava Whitcroft

Zobrazení: 50166

Hodnocení: 2.7 (981 hlasů)

 

19. 6. 2013