Dobrý den, dámy a pánové, jmenuji se Galigu Simusu Draculová a pracuji ve svém salonu jako jediná zaměstnankyně, ale někdy mi pomáhají mé děti Frankie a Dráculca. Můj salón je jak kadeřnicky zaměřený, tak se zabývá i líčením i nehty a prostě vším ohledně krásy. Mám nejúspěšnější salón v celém ZLOWOODu. Och pardon, vy nevíte, co to je za město. No, to je Zlý Nadpřirozený HOLLYWOOD! Žijí tu všechny celebrity jako třeba dr. Frankenstein nebo můj manžel Drácula a já je všechny zkrášluju na natáčení ve svém salónu.

Povím vám jednu děsivou příhodu, co se mi stala, chcete? Ano? Nuže, dobrá. Bylo to za úplňku minulý měsíc, když se natáčel film Perníková chaloupka: Jak ji neznáte (2012). No a já měla zkrášlovat ježibabu od perníkové chaloupky. Děsně vybíravá baba, a to se jí nakonec vymstilo.

Přišla za mnou do salonu, že potřebuje nový make-up, tak jsem ji nalíčila tak krásně, až by jí neodolal ani Jeníček a poslechl by ji na slovo (což vlastně udělal). Jenže jí se to nelíbilo, tak sem ji odlíčila a nalíčila znovu, a teď dokonce krásněji, než předtím, odolala by jí i Mařenka! Ale ona zase né, tak znovu a zase né, takže zase znovu a takhle to šlo celý den, až se stalo to děsivé. Její poslední dvacátý druhý make-up vybuchnul a jí se vrátila její podoba.

Tak jsem jí řekla, že ji už nenalíčím a ať zaplatí za škody výbuchu. Neochotně zaplatila a odešla na natáčení. No povím vám (film režíroval manžel), že děsivě běsnila a Mařenku zaklela v trpaslíka! Ale já musím uklízet sliz z toho výbuchu a střepy od temných váz dokonce i teď. To byla hrůza...

Jan Ladman, 7. ročník
10. ZŠ Plzeň


Jan Ladman

Zobrazení: 30686

Hodnocení: 2.1 (1208 hlasů)

Související články:

 

12. 8. 2012

 
 
 
 
Vyhledat:
«
0/0
«
Příspěvky do diskuze mohou zasílat pouze přihlášení uživatelé.

Jan Ladman

Zobrazení: 30737

Hodnocení: 2.6 (643 hlasů)

 

12. 8. 2012