Párty

Autor

Pavla Šmídová

 Co potřebujeme:

  • dobrý kolektiv..
  • balónky..
  • fáborky..
  • bublifuk
  • hudbu

Nejkrásnější chvíle jsou chvíle s přáteli, jako třeba večírky... Za vlahé večerní nálady. Z nejčistších částí bytu se stal taneční parket a velký bublifuk fouká obrovské bubliny. Sníh! Tak vypadají bubliny, které létají po celém bytě. Nespoutaná hudba, která s každým lomcuje ze strany na stranu.

Fáborky vypadají jako barevné hlavy, které se odrážejí v odrazu balónků. Praskající balónky létají vzduchem a lákají na parket spoustu nových lidí. Slunce zapadá a nálada je lepší a lepší.

Když zapadne slunce, světelné efekty létají vzduchem, naráží do ostatních oken a slyšíte jen nadávky sousedů. „Ticho! Co noční klid?“ ptají se. My na ně mávneme jen rukama a říkáme: „Že vy jste byli také mladí.“

Když je po narážkách sousedů ticho, tak slyšíte jen úžasnou muziku, smích přátel i možná praskající balónky. Celý barák už dříme ve svých čokoládových snech, jen my si užíváme večírek. Nasyť mě, noci, radostí a energií, kterou přinášíš!

Zanedlouho už je ráno a večírek se s velkou smůlou chýlí ke konci. „Sbohem! Zase někdy!“ slyšíme kamarády, kteří se rozchází do svých domovů a někteří u vás i spí.

Pavla Šmídová, 9. ročník

ZŠ Komenského Týnec nad Sázavou

Pavla Šmídová

Zobrazení: 24913

Hodnocení: 2.1 (913 hlasů)

 

10. 11. 2011

 
 

Diskuze: Párty

Autor

Pavla Šmídová

Vyhledat:
«
0/0
«
Příspěvky do diskuze mohou zasílat pouze přihlášení uživatelé.

Pavla Šmídová

Zobrazení: 24913

Hodnocení: 2.2 (373 hlasů)

 

10. 11. 2011